close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

OKLEJANIE OBRZEŻEM

Firma Solpio zajmuje się także oklejaniem krawędzi płyt meblowych oraz blatów. Staramy się obsługiwać naszych Klientów kompleksowo także docięty do formatu u nas materiał możemy od razu okleić obrzeżem oraz nawiercić.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn na naszej hali produkcyjnej obrzeża, które oklejamy mają najwyższą jakość. Do tego procesu używamy okleiniarek prostoliniowych. Szybkość działania, wszechstronność i produktywność sprawia, że zaspokajamy rosnące wymagania Klientów.

Efekt pracy naszych maszyn można dostrzec w końcowej fazie procesu. Urządzenia te gwarantują absolutną powtarzalność dokładności oraz pozwalają na błyskawiczną zmianę materiału i przezbrojenie, a jest to możliwe dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu. Ponadto przed oklejeniem dokładnie wyrównują powierzchnię, co przekłada się na najwyższą jakość oraz na brak ukruszeń na styku płyty z okleiną.

Oklejamy krawędzie:
- płyt MDF,
- płyt laminowanych,
- blatów kuchennych,
- innych elementów mebli