close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

O FIRMIE

Firma solpio powstałą 1996 roku. Przez ten czas obsłużyliśmy tysiące Klientów indywidualnych jak i dużych zakładów meblowych z Elbląga i całej Polski. Przez te wszystkie lata staraliśmy się aby akcesoria i podzespoły dostępne w naszym sklepie były wysokiej jakości oraz w przystępnych cenach.

W naszym asortymencie posiadamy produkty czołowych producentów takich jak GTV, HETTICH, BLUM, NOMENT czy GAMET. Nasz wyspecjalizowany zespół doradzi jakie rozwiązanie będzie najbardziej optymalne lub znajdzie alternatywne rozwiązanie.

W ofercie posiadamy wszystko to, co obecnie na rynku meblarskim kojarzone jest z profesjonalnym wykończeniem wnętrz i nowoczesnymi meblami.

Każdego dnia staramy robić wszystko aby sprostać ciągle zwiększającym się wymaganiom naszych klientów rozbudowując nasz asortyment i kontrolując jakość naszych towarów. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w celu zapoznania się z pełną ofertą asortymentową.

Nasza firma cały czas się rozwija, otworzyliśmy nowe oddziały w Brodnicy i Bydgoszczy oraz zaczęliśmy świadczyć usługi meblarskie w oparciu o własny park maszyn. Są to usługi CNC, cięcie płyt i blatów, oklejanie obrzeży oraz wiercenie otworów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

SOLpio realizuje projekt pn.: „Wdrożenie przez firmę SOLpio unikalnej technologii wytwarzania lub restauracji mebli custom design z wykorzystaniem inżynierii odwrotnej” współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Oś 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, działanie 3.2 Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, poddziałanie 3.2.2 Kredyt technologiczny, wniosek nr POIR.03.02-00-1801/19. Cel projektu: wdrożenie innowacji produktowej w postaci plomby renowacyjnej przy renowacji mebli zabytkowych, antycznych i muzealnych oraz wykorzystania inżynierii odwrotnej przy produkcji elementów mebli w tym elementów custom design.