close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

OFERTA

Firma Handlowo-Usługowa SOLpio działa na Elbląskim rynku od 1996 roku zapewniając najwyższy standard i jakość sprzedawanych produktów i wykonywanych usług.

Kompleksowo zaopatrujemy :
- producentów mebli
- dystrybutorów akcesoriów meblowych
- osoby indywidualne

W ofercie posiadamy wszystko to, co obecnie na rynku meblarskim kojarzone jest z profesjonalnym wykończeniem wnętrz i nowoczesnymi meblami. Każdego dnia staramy robić wszystko aby sprostać ciągle zwiększającym się wymaganiom naszych klientów rozbudowując nasz asortyment i kontrolując jakość naszych towarów. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w celu zapoznania się z pełną ofertą asortymentową.

W naszym asortymencie posiadamy produkty czołowych producentów takich jak GTV, HETTICH, BLUM, NOMENT czy GAMET. Nasz wyspecjalizowany zespół doradzi jakie rozwiązanie będzie najbardziej optymalne lub znajdzie alternatywne rozwiązanie.

Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę, podążamy za najnowszymi trendami dlatego nasi klienci mogą być pewni że zawsze znajdą u nas to czego szukają.

Nasza firma cały czas się rozwija, otworzyliśmy nowe oddziały w Brodnicy i Bydgoszczy oraz zaczęliśmy świadczyć usługi meblarskie w oparciu o własny park maszyn. Są to usługi CNC, cięcie płyt i blatów, oklejanie obrzeży oraz wiercenie otworów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.